News 2017-05-30T10:54:05+00:00

News

ZBÝVÁ 11 DNÍ: Díky registraci do soutěže #CBREZasedackaroku máte možnost setkat se s úspěšnými lidmi z různých oborů a získat zajímavé obchodní kontakty a příležitosti. Těšíme se na vaši přihlášku!
bit.ly/2hPD60C
... See MoreSee Less

View on Facebook

ZBÝVÁ 12 DNÍ: Žije vaše firma tím, co dělá, a z vašich kanceláří je to na první pohled patrné? Pochlubte se vašimi prostory a registrujte se v soutěži #CBREZasedackaroku do kategorie Kancelář jako DNA firmy.
bit.ly/2hPD60C
... See MoreSee Less

View on Facebook

ZBÝVÁ 13 DNÍ: Jednou z 9 kategorií v soutěži #CBREZasedackaroku je Zasedačka roku. Ta může mít mnoho podob i provedení. Jak vypadá ta vaše? Ukažte nám ji a staňte se součástí soutěže i vy!
bit.ly/2hPD60C
... See MoreSee Less

View on Facebook

Inspiring evening in Nespresso Experience Centre

Inspiring evening in Nespresso Experience Centre On Tuesday 29 August we welcomed our partners at Nespresso Experience Centre, at a unique place with wonderful atmosphere. While experiencing a coffee pairing, [...]

September 1st, 2017|

The fourth-annual CBRE Meeting Room of the Year is here! Show us show you live!

The CBRE Meeting Room of the Year project (www.zasedackaroku.cz), which evaluates the best offices in the Czech Republic, is entering its fourth year. This year’s focus will be on Human Resources and students, who are most affected by the future of office space. There are also the two new categories, the “Small Office”, which evaluate offices of up to 50 employees and 500 m2 and the category “Architectural Design”, in which ČVUT students will also take part under the patronage of Eva Jiričná. Companies can register for the project till 31st October, 2017.

May 25th, 2017|
View more