CBRE Zasedačka roku získává mezinárodní rozměr

Soutěž CBRE Zasedačka roku, která hodnotí nejlepší kancelářské prostory, byla zahájena v České republice v roce 2014, odkud se rozšířila do zahraničí, a momentálně tak dosahuje mezinárodního rozměru. Formátem a úspěchem soutěže v České republice se nechaly inspirovat 4 země z regionu střední a východní Evropy, které nyní pořádají své vlastní regionální soutěže. V Rakousku probíhá pod názvem “CBRE Office Of The Year Award”, na Slovensku je soutěž známá pod názvem “Office roka”, v Rumunsku “The Most Office” a v Polsku nově jako “Office Superstar”. Doposud se zúčastnilo více než 339 společností.

„Jsme opravdu hrdí, že je projekt „Zasedačka roku“ úspěšný i v dalších evropských zemích. Účastníci soutěže mají příležitost udávat trendy v kancelářích setkávat se se zajímavými lidmi a získávat tvůrčí inspiraci a zajímavé obchodní kontakty.“

Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR, CBRE

Posláním této soutěže je šíření myšlenky a povědomí o kvalitním pracovním prostředí mezi profesionály a širokou veřejnost. Soutěž hodnotí společnosti v několika kategoriích z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti a atraktivity pracovního prostředí pro zaměstnance.

2017-06-28T14:08:12+00:00 17. 5. 2017|